Zegary i zegarki

Zegary reklamowe – bo czas to pieniądz!

To popularne przysłowie znajduje swoje odzwierciedlenie niemal we wszystkich materiałach promocyjnych, jednak w przypadku zegarów staje się wyjątkowo trafne. Choć czasy się zmieniają, zegar pozostaje nieodzownym towarzyszem ludzkiej codzienności. Może on przyjmować najrozmaitsze formy, być wykonanym z przeróżnych materiałów lub pokazywać obecną godzinę za pomocą wskazówek lub cyfrowego wyświetlacza – zawsze jednak jest potrzebny! Właśnie dlatego oferta tddesign jest bogata w najrozmaitsze propozycje, które idealnie sprawdzą się w różnych sytuacjach.

Prosimy o wysłanie kodów produktów i nakładów oraz logotypów na adres e-mail: biuro@tddesign.pl
Nasi specjaliści w ciągu 24h przygotują wycenę.

Zegary reklamowe do biur

W każdym biurze powinien znaleźć się przynajmniej jeden zegar. Może on zawisnąć na ścianie lub zostać postawionym na jednym z biurek, jednak jest on niezbędnym elementem wystroju. Usprawni to pracę i pozwoli lepiej ją zorganizować. Doskonałym pomysłem będzie dodanie do niego logo firmy, ponieważ wywrze to pozytywne wrażenie na odwiedzających siedzibę klientach. Jednocześnie każda osoba będzie miała dodatkową okazję na zapoznanie się z logotypem, a przez to zwiększone zostanie prawdopodobieństwo, że go zapamięta. Oczywiście może to być również kojarzący się z działalnością slogan reklamowy lub ciekawa ikonografia.

Znakomity prezent dla klienta

Zegary reklamowe to jednak nie tylko rewelacyjny element wystroju firmowego biura, ale przede wszystkim znakomity pomysł na prezent dla klienta. Co możesz mu zaproponować? Przede wszystkim zegary wiszące, które nie tylko sprawdzą się jako ozdoba ściany, ale także będą przypominać o Twojej działalności za każdym razem, gdy obdarowany spojrzy, by sprawdzić godzinę. Dlatego koniecznie umieść na nim swoje logo albo ikonografię powiązaną z Twoją firmą. Możesz ofiarować mu także zegar na biurko. Może on być zabawny lub poważny – decyzja należy do Ciebie. A może sądzisz, że najtrafniejszym wyborem będzie zegarek na rękę? Takich modeli również jest wiele, często są one bardzo luksusowe. Również niektóre ekskluzywne gadżety reklamowe, a przede wszystkim zestawy takich produktów, zawierają wyjątkowo elegancko wykonany zegarek na rękę. Może on równocześnie stanowić element biżuterii. Wszystko to możesz zaoferować swojemu klientowi w formie prezentu lub jako wygraną w organizowanym przez Ciebie konkursie. Nasze zegary wykonane są z różnych materiałów: plastiku, skóry lub metalu, w zależności od modelu mają również różne wyświetlacze (ze wskazówkami lub z ekranem cyfrowym). Wybierz wariant, który najbardziej pasuje do Twojej działalności i zyskaj ogromną sympatię ze strony obdarowanych lub nagrodzonych klientów.

Kto jeszcze może z nich skorzystać?

Zegar to również idealny prezent dla bliskiej osoby. Zamiast hasła reklamowego lub logotypu można umieścić na nim zdjęcia lub inne materiały, które sprawią, że podarek przerodzi się w znakomitą pamiątkę. Bardziej zabawna propozycja to świetny prezent na przykład dla dziecka. Jednocześnie zegarek na rękę sprawdzi się nawet przy wyjątkowo ważnych okazjach. Zegary reklamowe są więc propozycją nie tylko dla firm, ale właściwie dla każdego.


Notice: Korzystanie z WC_Cart::get_cart_url uznawane jest za przestarzałe od wersji 2.5! Zamiast tego użyj wc_get_cart_url. in /home/dudzix/domains/tddesign.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4440
0Top bar menu