Torby z nadrukiem

Prosimy o wysłanie kodów produktów i nakładów oraz logotypów na adres e-mail: biuro@tddesign.pl
Nasi specjaliści w ciągu 24h przygotują wycenę.

Torby na zakupy z nadrukiem

Torby reklamowe z nadrukiem to jeden z najczęściej wykonywanych materiałów reklamowych. W naszej ofercie znajdują się torby papierowe bez uchwytu, z uchwytami, laminowane, torby bawełniane, polipropylenowe oraz torby foliowe. Torby na zakupy z nadrukiem to doskonały i tani pomysł promocji Państwa firmy. Ten materiał reklamowy nadaje się praktycznie do każdej branży!

Torby papierowe z nadrukiem (bez uchwytów)

Przeznaczone są głównie do przemysłu spożywczego, idealnie nadają się na pieczywo - mogą być świetnym materiałem reklamowym piekarni czy sklepu spożywczego. Ich cena jest niska, a spersonalizowane torby podniosą prestiż Państwa biznesu.

Torby papierowe z nadrukiem (z uchwytami)

Idealnie nadają się do pakowania tańszych materiałów reklamowych. Same nie są drogie w produkcji, dlatego często wykorzystywane są właśnie do tych celów.

Torby laminowane z nadrukiem

To te, które najczęściej kupujemy gdy nie chce nam się pakować prezentu w papier. Wyglądają elegancko i pakowanie do nich prezentów to ich główne przeznaczenie

Torby bawełniane z nadrukiem

W ostatnich czasach bardzo modne jako torby na zakupy z nadrukiem. Ciekawa grafika, w którą wkomponujemy logo Państwa firmy sprawi, że torby te będą bardzo chętnie zabierane do supermarketów! Istnieją dwa rodzaje uchwytów - krótkie oraz długie. Te drugie można wygodnie zahaczyć na ramię gdy wracamy z torbą pełną zakupów!

Torby polipropylenowe z nadrukiem

Przeznaczenie i wygląd tych toreb są bardzo podobne do toreb bawełnianych, różnią się one tylko materiałem. Polipropylen powstaje w procesie recyklingu co czyni torby niezwykle ekologicznymi.

Reklamówki z nadrukiem

Klasyczne reklamówki jakie możemy kupić w każdym supermarkecie. Stanowią najbardziej podstawowy materiał reklamowy. Ich ładowność to od 2 do 8 kg.

Notice: Korzystanie z WC_Cart::get_cart_url uznawane jest za przestarzałe od wersji 2.5! Zamiast tego użyj wc_get_cart_url. in /home/dudzix/domains/tddesign.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4440
0Top bar menu