Upominki reklamowe dla firm – top 5 w stosunku jakości do ceny

luksusowe gadżety reklamowe
Top 5 luksusowych gadżetów reklamowych, które podbiją serce klienta
Lipiec 3, 2017
upominki reklamowe dla firm

Upominki reklamowe dla firm – top 5 w stosunku jakości do ceny

Szukasz niezapomnianych upominków reklamowych dla firm, ale nie wiesz, które produkty wybrać? Chcesz, aby ich atrakcyjna cena łączyła się z doskonałą jakością wykonania? Właśnie przez to stworzyliśmy dla Ciebie niepowtarzalne zestawienie, w którym zebraliśmy wszystkie wyjątkowe produkty o cenie perfekcyjnie oddającej jakość artykułu. Każdy z nich będzie znakomitym podarunkiem dla Twoich klientów i to bez wyjątku. Na pewno nikt nie będzie beznamiętny wobec nich!

Smart cube Smart cube upominki reklamowe dla firm

Miejsce 5: Smart cube

Naszą listę otwieramy od zaprezentowania bardzo uniwersalnego produktu. Smart cube to wyjątkowa kostka, która po rozłożeniu przemienia się w bardzo funkcjonalny stojak na biurko. Możesz przechowywać w nim właściwie wszystkie najistotniejsze materiały biurowe: długopisy, bloczki kartek samoprzylepnych oraz notatników, a także wiele więcej. Widać w nim również wpływ czasów najnowszych – posiada on osobne miejsce na smartphone’a. Logo Twojej firmy perfekcyjnie zwieńczy całość.

 

Multinarzędzie ARMADOR Multinarzędzie ARMADOR Multinarzędzie ARMADOR

Miejsce 4: Multinarzędzie ARMADOR

Kolejne na naszej liście jest multinarzędzie ARMADOR, które jest całkowicie wyjątkowe za sprawą 10 najpopularniejszych i najbardziej przydatnych funkcji, które się w nim mieszczą. Twój klient będzie mógł zabrać je zawsze i wszędzie ze sobą, gdyż zmieści się ono w jego kieszeni, a wszystkie narzędzia znajdują się w jednym zgrabnym przyrządzie. Wszystkie narzędzia są zawsze znakomitej jakości, gdyż wykonane są z najlepszej stali nierdzewnej. Gwarantuje to długoletnią wytrzymałość, którą docenią wszyscy obdarowani klienci.

Okulary VR z logo Okulary VR z logo Okulary VR reklamowe

Miejsce 3: Okulary VR

W połowie naszego spisu upominków reklamowych znalazły się znakomite okulary VR. To absolutny hit, który będzie idealnym prezentem dla wszystkich miłośników technologii. By w pełni korzystać z tego unikalnego urządzenia, Twój klient potrzebuje jedynie smartphone’a. Stabilna przegródka oraz możliwość dostosowania urządzenia powodują, że okulary można w łatwy sposób dopasować do prywatnych potrzeb użytkownika.

Głośnik bluetooth z logo Głośnik bluetooth z logo Głośnik bluetooth reklamowy

Miejsce 2: Głośnik bluetooth

Pozycja z drugiego miejsca podium przypadnie Ci do gustu, jeśli pragniesz przekazać swoim klientom przedmiot, który umożliwi im odtworzenie muzyki w dowolnym miejscu. Głośnik bluetooth stworzony jest z ogromną precyzją, a jakość dźwięku, który się z niego wydobywa, doceni każdy meloman. Szukasz pomysłu na wyjątkowe upominki reklamowe dla firm, które będziesz mógł dołączyć do swoich gadżetów promocyjnych? Twoi klienci bez wątpienia pokochają takie głośniki.

kubek z młynkiem do kawy kubek z młynkiem do kawy

Miejsce 1: Kubek z młynkiem do kawy

Na samym szczycie naszej listy znalazł się absolutny rarytas, na punkcie którego zwariują wszyscy klienci Twojej firmy. Kubek z młynkiem do kawy to wymarzony prezent dla osób, które codziennie w czasie pracy marzą o aromatycznym napoju stworzonym ze świeżo zmielonych ziaren. Dzięki tak przyrządzonej kawie ich dzień z pewnością stanie się milszy już od początku. Kubek sprawdzi się także w czasie podróży. To absolutny hit wśród upominków reklamowych dla firm!

Komentarze są wyłączone.


Notice: Korzystanie z WC_Cart::get_cart_url uznawane jest za przestarzałe od wersji 2.5! Zamiast tego użyj wc_get_cart_url. in /home/dudzix/domains/tddesign.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4440
0Top bar menu