Torby reklamowe dla firm

tanie materiały reklamowe
Tanie materiały reklamowe – czy mogą być atrakcyjne?
Grudzień 10, 2015
dlugopisy reklamowe z logo
Długopisy reklamowe z logo
Grudzień 29, 2015
torby reklamowe dla firm

Torby reklamowe dla firm – czy to dobry zakup?

Dziś postawimy sobie pytanie czy inwestowanie w torby reklamowe ma sens. Jeżeli mamy zamiar produkować inne materiały reklamowe dla swojej firmy – długopisy, notesy czy kalendarze to oczywiście taka torba nam się przyda. Możemy to również swoim kontrahentom dać w zwykłej reklamówce, ale czy ma to sens? Jeżeli zainwestowaliśmy już w inne materiały reklamowe to bądźmy profesjonalni od początku do końca! Proponujemy jednak aby nie była to zwykła reklamówka z logo firmy i danymi teleadresowymi. Dlaczego? Ponieważ większość firm tak robi, a Ty przecież chcesz się wyróżniać. Chcesz w oczach kontrahentów zyskać szacunek i uznanie. Dlatego musisz dbać o każdy szczegół! Proponujemy zatem na takiej torbie reklamowej zamieścić ciekawy tekst, który spodoba się również znajomym Twoich klientów. Może uznają, że również chcą mieć taką torbę, powiedzą o tym innym, a machina marketingu będzie się sama nakręcać. Przecież ludzie muszą mieć jakiś temat do rozmowy! Tym tematem może być również Twoja torba reklamowa. Nierealne?

Podajemy przykład takiej torby.

torby reklamowe dla firm

Oto pomysł na torby Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego.
Chyba nikt nie powstydziłby się takiej torby zabrać na zakupy.. No chyba, że jakiś gorol 😉

Torby reklamowe dla firm lub klientów indywidualnych Twojego biznesu również mogą być wyjątkowe. Nie przeprowadziliśmy żadnych badań dotyczących powyższych rozważań jednak Albert Einstein mawiał, że „Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy.”

I tego się trzymamy!

Torby reklamowe dla firm jakie znajdują się w naszej ofercie to:

Torby papierowe z nadrukiem, torby bawełniane, torby polipropylenowe, torby laminowane oraz typowe reklamówki.
Pod tym linkiem nasza pełna oferta:
Torby reklamowe dla firm

Zapraszamy do współpracy 😀

Komentarze są wyłączone.


Notice: Korzystanie z WC_Cart::get_cart_url uznawane jest za przestarzałe od wersji 2.5! Zamiast tego użyj wc_get_cart_url. in /home/dudzix/domains/tddesign.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4440
0Top bar menu