Dlaczego warto zadbać o stronę internetową w wersji mobilnej?

prowadzenie facebooka
Czy warto prowadzenie Facebooka powierzyć firmie zewnętrznej?
Październik 7, 2015

Strona internetowa w wersji mobilnej – Twój klucz do sukcesu. Dlaczego tak niezwykle ważne jest dostosowanie prowadzonej witryny do potrzeb urządzeń mobilnych? Odpowiedź jest prosta. Niemożność przeglądania strony WWW na różnego rodzaju urządzeniach mobilnych stanowi „strzał w stopę” dla naszego biznesu. Wyszukiwarka GOOGLE wdrożyła specjalny algorytm, który ma za zadanie znacząco pomijać, a tym samym „karać” strony, które nie dostosowały się do obecnych potrzeb. Wielu z nas, by nie stracić na atrakcyjności witryny musi całkowicie zmienić, bądź w najlżejszym przypadku znacząco poprawić stronę WWW, tak by działała ona w pełni sprawnie na urządzeniach mobilnych. Tu właśnie wkraczamy my – specjaliści od szeroko pojętych stron internetowych z Katowic.

Dbamy o to, by biznes naszych Klientów, a w szczególności prowadzona przez nich strona WWW była przyjazna urządzeniom mobilnym tzn. posiadała statut „mobile-friendly”. Strony, które nie są przystosowane do zmian w GOOGLE muszą liczyć się z tym, iż znacząco spadną w rankingu. Mówiąc o urządzeniach mobilnych mamy tu na myśli tablety, smartfony oraz telefony komórkowe. Dzięki nam algorytm prowadzonej przez Państwa strony nie zmieni się w przypadku urządzeń stacjonarnych, a znacząco zwiększy się w przypadku wyżej wymienionych urządzeń.

Pamiętajmy, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, nawet, jeśli chodzi o różnego rodzaju internetowe wizytówki. Odpowiednia promocja strony WWW, zwłaszcza w przypadku urządzeń mobilnych jest rzeczą niezbędną. Weźmy pod uwagę, iż w XXI wieku większość z nas, na co dzień porusza się z małym, kompaktowym urządzeniem multimedialnym w kieszeni, a nie z laptopem. Nasza firma pomoże zaistnieć Państwu na ryku i znacząco wpłynąć na liczbę odwiedzających. Promowanie strony internetowej to klucz do sukcesu każdego prowadzonego biznesu, zarówno małej jak i niewielkiej firmy. Sposób prezentacji produktów i usług nie może odstraszyć potencjalnych Klientów, dlatego też tak ważne jest utrzymanie odpowiedniej struktury witryny WWW.

Komentarze są wyłączone.


Notice: Korzystanie z WC_Cart::get_cart_url uznawane jest za przestarzałe od wersji 2.5! Zamiast tego użyj wc_get_cart_url. in /home/dudzix/domains/tddesign.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4440
0Top bar menu