Miary drewniane z nadrukiem

Miara drewniana z nadrukiem, przedmiot dedykowany dla branży budowlanej

Miara drewniana z nadrukiem wcale nie jest najczęściej spotykanym materiałem promocyjnym, gdyż jest przedmiotem ściśle związanym z branżą budowlaną. Warto jednak zauważyć, że profesjonalne firmy decydują się na to klasyczne narzędzie pomiarowe. Metrówki drewniane. które importujemy, a następnie znakujemy, wykonane są z drewna bukowego i cechują się najwyższą jakością. Nadruk, który wykonujemy jest bardzo trwały i wyróżnia się wysoką jakością.

W celu uzyskania wyceny, prosimy o wysłanie maila na: biuro@tddesign.pl
wraz z logotypem jaki mamy umieścić na metrówkach oraz z nakładem jaki Państwa interesuje.

Metrówki z okuciami, bez kątomierza

miara drewniana z nadrukiem

Metrówki bez okuć, z kątomierzem

Miary drewniane z nadrukiem

Miara drewniana z nadrukiem - importer

Lata praktyki w branży reklamowej, nauczyły nas, że dla klienta najistotniejsza jest wysoka jakość przy możliwie najniższej cenie. Aby móc dostarczać calówki z nadrukiem, musieliśmy umieć połączyć te dwie kluczowe kwestie. Dzięki doświadczeniu oraz kontaktom w Azji z powodzeniem importujemy metry budowlane, a następnie je znakujemy. Wszystkie metrówki, które oferujemy posiadają oznaczenie CE - oznaczające, iż przedmioty spełniają wymagania dyrektyw tzw. "Nowego podejścia" Unii Europejskiej.
metrówka z kątomierzem

Metrówki z kątomierzem

Jeden z typów reklamowych metrów budowlanych to taki z miernikiem kątów. Łączenia pomiędzy poszczególnymi odcinkami wykonane są z bardzo trwałego tworzywa sztucznego. Jest to element, który niewątpliwie przydaje się podczas różnego rodzaju prac budowlanych. Funkcjonalność, tą za pewne docenią stolarze. Podczas zakupu metrów stolarskich z nadrukiem w naszej firmie otrzymują Państwo najwyższą jakość w bardzo zadowalającej cenie. Minimalna ilość zamówienia calówek z nadrukiem to 100 szt. Jeżeli wyślą nam Państwo swoje logo to dobierzemy odpowiednią technikę znakowania do kolorystyki tak aby nadruk odzwierciedlał w pełni identyfikację wizualną Państwa firmy.

Dlaczego warto?

Wiele osób zastanawia się, czy miara drewniana z nadrukiem jest faktycznie wartościowym materiałem promocyjnym. Warto rozwiać te wątpliwości już teraz. Nie jest ona gadżetem dedykowanym wąskiej grupie działalności, można więc dodać ją do materiałów promocyjnych każdej firmy. Jednocześnie nie jest ona szalenie popularna, przez co firma zdobywa wyjątkowy element promocji, który wyróżnia ją na tle konkurencji. Klient natomiast zostaje obdarowany produktem bardzo praktycznym i użytecznym, a na takie gadżety reklamowe nastawieni są współcześni konsumenci.

Odpowiedni projekt

Specjaliści z tddesign przygotowali dla Ciebie i Twojej firmy wyjątkową ofertę, która pozwoli Ci na dodanie odpowiednio przygotowanej miary drewnianej z nadrukiem do artykułów promocyjnych. Wystarczy, że przygotujesz ciekawy i przykuwający uwagę projekt, a my przeniesiemy go na gadżet promocyjny. Zapewne zastanawiasz się, w jaki sposób naniesiemy go na przedmiot. To proste - będzie on doskonale widoczny po złożeniu miary, ponieważ naniesiemy go na jej ściankach bocznych. Oznacza to, że nadruk będzie zawsze widoczny, gdy osoba obdarowana sięgnie po miarę, aby jej użyć. Ponieważ przydaje się ona w najmniej spodziewanym momencie, Twój klient doceni prezent od Twojej firmy jeszcze bardziej. Możesz więc w prosty sposób wykazać się kreatywnością, która podbije serca Twoich klientów. Wszystko to dostępne jest na wyciągnięcie ręki i to w niezwykle atrakcyjnej cenie. Właśnie dlatego dodanie miary drewnianej z nadrukiem do materiałów reklamowych to taki prosty i znakomity sposób na promocję Twojej działalności.

 
calówki z nadrukiem

Notice: Korzystanie z WC_Cart::get_cart_url uznawane jest za przestarzałe od wersji 2.5! Zamiast tego użyj wc_get_cart_url. in /home/dudzix/domains/tddesign.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 4440
0Top bar menu